HAKKIMIZDA

 

1993 yılından itibaren İzmir’de konut üreten ve 600'ü aşkın konut teslim etmiş olan ikinci kuşağın yönetimindeki EKY firmasıyla, kamu ve özel taahhüt sektöründe yüksek tecrübeye erişen MUT mühendislik firmasının sektör ihtiyaçlarını daha nitelikli karşılayabilmek adına tecrübelerini birleştirdikleri bir ortaklıktır.

 

YÖNETİM EKİBİMİZ

ERDİNÇ KAYA

İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2009 yılında mezun olduktan sonra EKY bünyesinde çalışmaya başlayan Erdinç Kaya, 2014 yılından beri  genel müdürlük görevini yürütmektedir.

MELİH TÜRKOĞLU

2008 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü tamamladıktan sonra lisansüstü eğitimini aynı bölümde geoteknik alanında gerçekleştirmiştir. Dubai ve Ankara’da branşlarında uzman şirketlerde görevler alan Melih Türkoğlu, kazandığı bilgi ve birikimi 2014 yılında kurucu ortağı olduğu MUT Mühendislik bünyesine aktararak genel müdürlük görevini üstlenmiştir.

ELÇİN KAYA ERICSON

İlköğretim ve lise eğitimini İzmir’de tamamladıktan sonra ODTÜ İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi’nde Ekonomi ve Finans üzerine yüksek lisans yapan Elçin Kaya, İstanbul’da ve İzmir’de çeşitli şirketlerde finans ve denetim alanlarında çalışmış ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. 2016 başında EKY bünyesine katılmıştır.

UTKU AVCI

Lisans eğitimini ODTÜ Makine Mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra çalışma hayatına global bir firmada proses mühendisi olarak başlayan Utku Avcı, sonraki yıllarda önemli şirketlerin yatırım departmanlarında görevler yapmıştır. 2014 yılında, edindiği tecrübeleri mühendislik birikimiyle harmanlayarak, kurucu ortağı olduğu MUT Mühendislik bünyesinde genel direktörlük görevini üstlenmiştir.

0532 680 8101
0532 682 8101
BİZE ULAŞIN